لینک خرید فایل(نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش ۱))

اتومبیل های هوشمند با ارتباطات خودرو به خودرو یک تغییر بزرگ و امیدوار کننده برای رانندگی ایمن ­تر است. وقتی بلوتوث ، سنسور ها ، دوربین ­ها و حتی به کار گیری از امواج ماهواره ای در ماشین ­های مدرن امروزی امری عادی به شمار می رود ، بدیهی اسنسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش ۱)|41013571|ns|نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش ۱)
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان نسل جدید ارتباطات در اتومبیل (بخش ۱) آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

اتومبیل های هوشمند با ارتباطات خودرو به خودرو یک تغییر بزرگ و امیدوار کننده برای رانندگی ایمن ­تر است.

وقتی بلوتوث ، سنسور ها ، دوربین ­ها و حتی به کار گیری از امواج ماهواره‌ ای در ماشین ­های مدرن امروزی امری عادی به شمار می‌ رود ، بدیهی است که امروزه ماشین ­ها به “اشیای متصل” یا به اصطلاح Connected ، تبدیل شده باشند . امّا اگر خود اتومبیل ها به یکدیگر متصل باشند چه؟ ایده اصلی فناوری به‌ اصطلاح خودرو به خودرو (V2V) و ارتباطات خودرو به زیرساخت (V2I) همین است.

فناوری‌ های جدید ، اتومبیل‌ ها را قادر می‌ سازد تا در مورد موارد زیر به رانندگان هشدار دهند :

فناوری “خودرو به خودرو” بر روی ۱۰۰۰۰ وسیله ی نقلیه ازجمله اتومبیل و اتوبوس در حال رفت ‌و آمد در مرکز منهتن و همچنین ارتباطات “خودرو به زیرساخت” در چراغ‌ های راهنمایی و رانندگی و علائم جاده­ای در بخش‌ هایی از مرکز منهتن و همچنین بروکلین راه اندازی شده است. در Wyoming ، این فناوری در تریلر هایی که در بزرگراه‌ های بین ایالتی در رفت ‌و آمد هستند نیز نصب خواهد شد . درTampa ی فلوریدا ، حدود ۱۷ میلیون دلار برای تجهیز گوشی ‌های هوشمند به این فناوری تخصیص داده خواهد شد ؛ در واقع از این طریق به عابران پیاده هنگام نزدیک شدن وسایل نقلیه در تقاطع‌ های شلوغ هشدار داده خواهد شد


مطالب دیگر:
📝پاورپوینت قراردادهای پیمانکاری📝پاورپوینت کتاب حسابداری میانه 2 از علی فجرک📝پاورپوینت گزارش عملکرد مالی📝پاورپوینت معماری مدرسه ایرانشهر📝پاورپوینت کتاب كلیات علم اقتصاد از پژویان و کاشی📝پاورپوینت معماری مسجد پایتخت ایتالیا📝پاورپوینت آشنایی با اختلالات خواب در کودکی📝پاورپوینت معماری مسجد و مدرسه آقا بزرگ📝پاورپوینت مفاهیم سود در تئوری حسابداری شرودر📝پاورپوینت هزینه یابی دوره عمر محصول📝پاورپوینت آشنایی با اختلالات خوردن📝پاورپوینت آشنایی با اخلاق پزشکی در جراحی های زیبایی📝پاورپوینت آشنایی با اخلاق زیست فناوری حقوق حیوانات📝پاورپوینت آشنایی با اخلاق زيستی📝پاورپوینت آشنایی با آرایش الکترونی و تناوب شیمیایی📝پاورپوینت آشنایی با ارتباطات سازمانی📝پاورپوینت درس حسابداری صنعتی 3📝پاورپوینت حسابداری مسئولیت های اجتماعی📝پاورپوینت شرکت های کارگزاری و سپرده گذاری مرکزی📝پاورپوینت صورت های مالی تلفیقی📝پاورپوینت کاهش ارزش دارایی ها📝پاورپوینت مطالعات استانداردهای طراحی ویلا📝پاورپوینت معاملات آتی و ابزارهای 4 گانه مهندسی مالی📝پاورپوینت بورس اوراق بهادار📝پاورپوینت رابطه شیوه های تامین مالی و ارزش شرکت در چارچوب چرخه عمر شرکت